Generální manažer KFC klatovy Klatovy

Požadavky

• Zkušenost s vedením týmu
• Zkušenost z oblasti gastronomie/maloobchodu/FMCG/retailu
• Schopnost orientovat se ve finančních výsledcích
• Obchodní myšlení, analytické schopnosti
• Pozitivní energie a optimizmus
• Orientace na hosta
• Chuť pracovat v týmu

Náplň práce

• Práce ve stabilní mezinárodní společnosti, kde dodržujeme "závazek k lidem"
• Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení
• Nezastropované bonusy ze ziskovosti restaurace
• Široká nabídka firemních benefitů a bonusů
• Možnost flexibilního plánování směn
• Týmové mimopracovní aktivity a párty

Nabízíme

Pro nově otevírané KFC v lokalitě Klatovy hledáme kolegu na pozici GENERÁLNÍHO MANAŽERA restaurace.

Na této pozici budeš vedoucím jedné z našich restaurací a tvou každodenní náplní práce bude budování stabilního týmu, motivace, doručování výsledků restaurace a podílení se na rozvoji společnosti.
• Zodpovědnost za chod celé restaurace
• Budování stabilního týmu – jeho zaškolení, motivace, hodnocení, rozvoj
• Sledování finančních výsledků, zpracování analýz prodeje a jejich prezentace regionálnímu manažerovi na měsíční bázi
• Budeš odpovídat za kvalitu zákaznického servisu – řešení stížností, nestandardních situací, reklamací
• Lokální marketing (promo akce, sezonní akce)

Klatovy

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Služby
Nabídka zaměstnání v oboru Gastronomie a pohostinství

Nabídka je zařazena v okrese: Klatovy

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Amrest.s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lenka Stuhlová
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!