Pracovník/pracovnice do varny a mísírny jídla Milín

Požadavky

- zkušenosti s vařením výhodou ne však podmínkou
- potravinářský průkaz
- chuť pracovat
- spolehlivost

Náplň práce

MZDA OD 14500 KČ ZA MĚSÍC!
Pro významnou výrobní společnost v Milíně hledáme pracovníky na pozici vaření jídla a do mísírny.

Pracovník varny:
- vaření a příprava přílohových jídel
- jedna směna od 3:00 do 12:00h

Pracovník mísírny:
- příprava omáček za studena (fyz. náročnější práce vhodná spíše pro muže)
- jedna směna od 4:30 do 13:00 h

Nabízíme

- atraktivní mzda 14500Kč/měsíc + 20% prémie - po zkušební době navýšení platu
- stravenky
- Nákup firemního jídla za zaměstnaneckou cenu

Milín

14500 - 20000,- měsíčně

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Řemeslo a umění
Nabídka zaměstnání v oboru Chemie a potravinářství
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Příbram

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Adecco České Budějovice

Kontaktní osoba:
Alena Boháčová
Mobil: 721258307
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!