Pracovník vzdělávacího střediska

Požadavky

* zkušenosti s vedením odborných praxí žáků výhodou
* zkušenosti s výukou technických předmětů výhodou (např. tvářecí stroje, hydraulika, pneumatika, tváření materiálů)
* SŠ technického směru, VŠ výhodou
* znalost MS Office (Excel, Word, PPT)
* základní znalost AJ nebo NJ
* spolehlivost, pečlivost
* proaktivní přístup
* dobré komunikační a organizační schopnosti
* týmovou spolupráci

Náplň práce

* zodpovědnost za chod vzdělávacího střediska
* spolupráce s odbornými školami v ČR
* komunikace s rodiči učňů a žáků
* realizace strategie pro další rozvoj střediska
* spoluúčast na vzdělávání stávajících i nových zaměstnanců firmy
* úzká spolupráce s výrobními odděleními firmy
* zpracování administrativy související s chodem střediska a podporou žáků a učňů
* tvorba vnitropodnikových směrnic
* zpracování reportů pro vedení společnosti
* sledování legislativních změn v oblasti odborného vzdělávání a jejich aplikace do praxe

Nabízíme

Máte zkušenosti s vedením odborných praxí? Jste technicky vzdělaný?
Hledáme právě Vás.

Významná společnost hledá vhodného kolegu na pozici:

* nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda
* 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
* stabilní, dlouhodobé zaměstnání
* kariérový rozvoj s možností celosvětového uplatnění
* flexibilní pracovní dobu
* jazykové vzdělávání
* a další zaměstnanecké benefity

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Řemeslo a umění
Nabídka zaměstnání v oboru Vzdělávání, věda a vývoj

Nabídka je zařazena v okrese: Olomouc

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Advantage Consulting, s.r.o. Olomouc

Kontaktní osoba:
Šimon Kvapil
Tel: 00420773799245
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44101

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!