Operátor výroby s ubytováním zdarma/nástup ihned!

Požadavky

- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- spolehlivost
- chuť učit se novým věcem
- praxe v podobném oboru výhodou, nikoliv
podmínkou

Náplň práce

Náplní práce je výroba výfuků pro automobilový průmysl a obsluha automatických výrobních zařízení

Nabízíme

- plat 105 Kč/hod čistého
- dlouhodobou práci na HPP
- ubytování zdarma v blízkosti podniku
- možnost záloh
- stravování v podnikové jídelně
- pracovní oblečení zdarma

Poznámka

Nástupy možné ihned. Jeden den přijedete, ubytujeme vás a druhý už pracujete!

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle 734 423 777.

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: České Budějovice

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Wincott People

Kontaktní osoba:
Jitka Sršňová
Mobil: 734423777
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!