Velké meziříčí - operátor výroby, mzda až 29 000 Kč/měsíc Velké Meziříčí

Požadavky

Základní vzdělání
Základní znalost PC
Schopnost
Zručnost
Flexibilita
Dobrý zdravotní stav

Náplň práce

Nabízíme pozici v zavedené strojírenské firmě ve Velkém Meziříčí, která se zabývá výrobou elektrických vodičů.
Hlavní náplní práce, je obsluha stroje na výrobu elektrických vodičů.
Jedná se o práci v nepřetržitém provozu, kde si zaměstnanec může vybrat mezi prací na dvanáctihodinové, nebo osmihodinové směny. Při volbě dvanáctihodinových směn má zaměstnanec nárok na 35% bonus.

Nabízíme

18 000 základ + var. příplatky 5 000 + 35% bonusy (za dvanáctihodinové směny) Náborový příspěvek 10 000 Kč
Dovolená 25 dní
13 mzda
Po odpracovaných pěti letech finanční odměna
Dotované stravování
Dotované nápojové automaty
Příspěvek na životní pojištění
Dotované očkování proti chřipce
Vzdělávání a školení
Společenské akce
Zákonné příplatky
Zázemí stabilní společnosti

Velké Meziříčí

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Žďár nad Sázavou

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

MANPOWER, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jan Fojtášek
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!