Brigáda - sklad e-shopu Lidl - až 165,-Kč/hod Plzeň

Požadavky

Čistý rejstřík trestů
Spolehlivost
pracovní nasazení
znalost práce na PC
dobrý zdravotní stav

Náplň práce

kompletace a expedice objednávek, práce ve stoje

Nabízíme

145 - 165,- Kč/hod, na DPČ
brigáda ve společnosti se silným zázemím
možnost chodit dlouhodobě nebo klidně jen přes letní prázdniny
práce v čistém a moderním prostředí
manipulace se zbožím
možnost částečné výplaty mzdy každý týden (500,- Kč za odpracovanou směnu; není podmínkou)
dobrá lokalita - Borská pole, u MHD

Pracovní doba:
volné odpolední a noční směny
přesčasy možné dle dohody

Poznámka

V případě zájmu se zastavte u nás v kanceláři v otevíracích hodinách
V případě dotazů volejte zdarma 800 433 334

Plzeň

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Plzeň

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

EMONA KRONI s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martina Vondrysková
Mobil: 733790055
Tel: 800433334
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!