Strážný luxusní budovy v centru Prahy-vhodné pro OZP Praha

Požadavky

trestní bezúhonnost

Náplň práce

zajištění noční ostrahy administrativní budovy v centru Prahy

Nabízíme

mzdu od 85Kč/hod.
stálou práci na hlavní pracovní poměr nebo dlouhodobou brigádu
možnost volby směn-třeba jen 2 směny za týden
možnost příspěvku na dopravu nebo ubytovnu
náborový příspěvek
Certifikát strážný za výhodných podmínek
uniforma na teplé i zimní měsíce
výplata záloh samozřejmostí

Praha

15000-18000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Ostraha a bezpečnost

Nabídka je zařazena v okrese: Praha

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

AVES Plus Praha

Kontaktní osoba:
Petra Růžičková
Mobil: 775430781
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!