Montáž elektrosoučástek(Kuřim)-mzda až 25 000 Kč+bonus 20 000 Kč Kuřim, Brno - město, Brno - venkov, Blansko, Tišno

Požadavky

Hledáme šikovné muže, ženy i páry na pozici operátor/ka výroby v Kuřimi u Brna.
Nabízíme vstřícné a seriózní jednání a možnost rychlých nástupů.

* praxe na podobné pozici výhodou

* práce vhodná pro ženy i muže

* manuální zručnost a šikovnost

* chuť pracovat

Náplň práce

* dlouhodobá práce na HPP

* práce v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny, denní a noční)

* možnost přivýdělku na přesčasových směnách

* PŘÍSPĚVEK na dopravu

* PŘÍSPĚVEK na stravování

* PŘÍSPĚVEK na wellness

* týdenní zálohy

* 13. plat

* 25 dní dovolené

Doporučte známého a získejte odměnu 2000 Kč.

Nabízíme

* montáž elektrosoučástek pro automobilový průmysl

* jednoduchá ruční montáž kabelových svazků a konektorů

* balení výrobků

* kontrola kvality produktů

Poznámka

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám prosím zašlete Váš životopis s fotografií a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Kuřim, Brno - město, Brno - venkov, Blansko, Tišno

23 000 Kč - 25 000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Brno-venkov

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

CentralWork Brno

Kontaktní osoba:
Jana Hájková
Mobil: +420 778 762 252
Tel: +420 530 514 333
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43126

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!