Pracovník skladu se mzdou až 25 200 + dotované stravenky Brno

Požadavky

- ochota pracovat na třísměnný provoz (6-14, 14-22, 22-6)
- nástup možný ihned

Náplň práce

- obsluha VZV techniky (po zaučení)
- vedení záznamů o uskladnění
- práce se čtečkou čárových kódů
- práce dle pokynů nadřízeného v prostorách skladu

Nabízíme

- práce na třísměnný provoz PO-PÁ
- místo výkonu práce Brno Modřice
- fixní mzdu 19 500 Kč
- bonusy za docházku ve výši až 5500 Kč
- 25 dnů dovolené
- stravenky 80 Kč
- bezplatná autobusová doprava na pracoviště a zpět

Poznámka

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Brno

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava

Nabídka je zařazena v okrese: Brno

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Adecco Brno

Kontaktní osoba:
Michaela Tvrdíková
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 42292