Obchodní asistent – automatizace okres Pardubice

Požadavky

* praxi z oblasti robotiky a automatizace
* min. středoškolské vzdělání v elektrotechnickém směru
* výbornou znalost anglického jazyka
* aktivního řidiče (sk. B)
* znalost MS Office a systému SAP – výhodou
* technické myšlení a spolehlivost

Náplň práce

* podpora klientům v technických otázkách
* vyhotovení cenových nabídek, objednávek a následná fakturace
* zajištění dodržování dodacích a smluvních podmínek
* komunikace v anglickém jazyce

Nabízíme

Zajímáte se o robotiku a automatizaci? Vystudovali jste školu v technickém oboru a chcete denně využívat své znalosti anglického jazyka? Máme pro vás novou příležitost.
Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:
OBCHODNÍ ASISTENT – AUTOMATIZACE

* roční bonusy
* sickdays
* 5 týdnů dovolené
* příspěvky na stravování
* životní a penzijní připojištění
* jazykové kurzy
* občasnou práci z domova

* místo výkonu práce: okres Pardubice

okres Pardubice

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní

Nabídka je zařazena v okrese: Pardubice

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Advantage Consulting, s.r.o. Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Zuzana Parobková
Tel: 00420773792661
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44129

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!