Hledáme konzultanty na příchozí linku, nástup do kmene Ostrava

Požadavky

• výborné komunikační dovednosti
• praxe z oblasti prodeje a telefonní komunikace se zákazníky výhodou
• uživatelskou znalost práce s počítačem
• ochotu pracovat v rozmezí od 6:00 do 22:00 (práce 8 hodin denně)
• ochotu pracovat jeden až dva víkendové dny v měsíci
• chuť učit se novým věcem a zdokonalovat se
• zodpovědný přístup k práci
• chuť vyhledávat nejlepší řešení pro zákazníky a prodat jim to, co nejlépe splní jejích požadavky a očekávání

Náplň práce

• přijímaní hovorů od zákazníků a řešení jejich požadavků
• zjišťování potřeb zákazníků, vyhledávání nejlepšího řešení a následné představování konkrétních produktů

Nabízíme

• nástup přímo do kmene společnosti
• výborné platové podmínky (fixní mzda od 18 000 Kč+ variabilní složka+ provize z prodeje)
• práci na osmi hodinové směny
• týden dovolené navíc nad rámec zákona+ 3 dny osobního volna
• stravenky v hodnotě 100 Kč za každý odpracovaný den
• balíček benefitů ve výší 27 000 Kč (příspěvek na pojištění, jazykové kurzy, sport, kulturu, apod.)
• dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• zázemí silné a stabilní společnosti
• práci jen pět dní v týdnu
• možnost kariérního růstu
• zaškolení na danou pozici v délce 10- ti týdnů

Poznámka

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Ostrava

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Telekomunikace

Nabídka je zařazena v okrese: Ostrava

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Adecco Ostrava

Kontaktní osoba:
Adéla Gelnerová
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43126

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!