Operátor výroby, volné víkendy, ubytování + bonusy

Požadavky

- spolehlivost
- samostatnost
- ZŠ, SŠ

Náplň práce

výroba elektronických součástek pro další využití v lékařské elektronice, automobilovém leteckém i kosmickém průmyslu

Nabízíme

- práci na HPP
- dvousměnný provoz – volné víkendy
- možnost přesčasů
- podniková jídelna, jídelní automaty
Pravidelné navyšování mzdy!

Poznámka

V případě zájmu odpovězte přes odpovědní formulář nebo rovnou volejte 702084479

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Hodonín

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Wincott People

Kontaktní osoba:
Ivana Mrázková
Mobil: +420 702 084 479
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43126

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!