Vývojář foxpro

Požadavky

* Alespoň základní znalost FOXPRO
* Výhodou zkušenosti s Delphi, C# nebo Java
* Ochota psát technickou dokumentaci
* Přesah do databází

Náplň práce

* Vývoj nových funkcionalit a úprava stávajících
* Podíl na analýze zákaznických požadavků
* Spolupráce s kolegy z týmů C#, Java či Delphi vývoje
* Tvorba technické dokumentace

Nabízíme

Ovládáte programovací jazyk FOXPRO? Pokuď máte byť jen částečnou znalost tohoto jazyka a chcete se tomuto dnes již velmi orginálnímu jazyku věnovat naplno, pak neváhejte využít jedinečnou šanci posílit náš perfektně sladěný tým :-)

* Účast na vypělém SW produktu
* Osobní rozvoj
* Přátelskou atmosféru rodinné firmy
* Motivující finanční ohodnocení

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Informační technologie

Nabídka je zařazena v okrese: Pardubice

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Advantage Consulting, s.r.o. Praha

Kontaktní osoba:
Bc. Jan Hubinský
Tel: 00420773737660
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44101

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!