Pracovník do masné výroby Pecka

Požadavky

Dochvilnost, pracovitost.

Náplň práce

Manuální práce ve výrobním závodě uzenin.

Nabízíme

HPP na dobu neurčitou. Nabízíme práci v moderním výrobním závodě, milý kolektiv, výrazné příspěvky na závodní stravování, slevu na nákup v podnikové prodejně, výhodné platové podmínky.

Pecka

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní
Nabídka zaměstnání v oboru Chemie a potravinářství
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Jičín

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Petr Landa, Uzeniny Beta

Kontaktní osoba:
Lucie Burešová
Tel: 607424444
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44129

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!