Operátor/ka výroby do tiskárny – Malešice Praha

Požadavky

Požadujeme:
• manuální zručnost
• pečlivost a spolehlivost
• dobrý zdravotní stav
• zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Náplň práce

Přijmeme brigádníky do tiskárny v Praze 10 – Malešicích

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• směny pondělí až neděle denní a noční (6:00-18:00, 18:00-6:00)
• možnost výběru směn

Nabízíme

• mzda 95 Kč / hod. čistého
• výplata druhý den po směně

Poznámka

Na pohovor se dostavte do kanceláře Way to work s.r.o., Bryksova 939/37, Praha 9 – Černý Most a to v pracovní dny v době od 10:00 do 16:00. S sebou vezměte občanský průkaz a průkaz zdravotní pojišťovny.
Pro bližší informace volejte +420 725 506 537

Praha

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Praha

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Way to Work

Kontaktní osoba:
Personální oddělení
Mobil: 725 506 537
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44146

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!