IT Specialista Mladá Boleslav

Požadavky

Vzdělání SŠ, VOŠ (VŠ);
profesionální orientaci v HW a komunikačních technologiích;
praxi v oboru min. 2-3 roky (výrobní prostředí vítáno);
profesionální zkušenost s instalací a správou Microsoft Windows 7/10;
profesionální zkušenost se správou Microsoft Windows serveru 2012/2016;
zkušenost se správou Microsoft SQL aplikací;
zkušenosti s IT podporou ERP-systémů;
schopnost odborné identifikace problémů, preventivních opatření a jejich důsledné realizace;
samostatnost a tvůrčí přístup k práci;
týmový přístup, nekonfliktní jednání;
aktivní ŘP B;

Náplň práce

Řízení a správa kompletní IT infrastruktury závodu,
komunikace a podpora pro koncové uživatele (správa cca 90 PC-stanic),
výběrová řízení, úkolování a dohled nad zakázkami pro externí dodavatele,
kooperace činností s mezinárodním IT týmem, práce ve 2-členném lokálním týmu,
tvorba, řízení a preventivní optimalizace svěřených procesů,
samostatná realizace naplánovaných IT projektů dle instrukcí nadřízeného.

Nabízíme

Dlouhodobý hlavní pracovní poměr u nadnárodní výrobní společnosti,
flexibilní začátek a konec pracovní doby,
5 týdnů dovolené,
školení a další rozvoj, možnost kariérního růstu,
příspěvek na stravování,
věrnostní odměny.

Mladá Boleslav

Dle praxe a zkušeností

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Informační technologie

Nabídka je zařazena v okrese: Mladá Boleslav

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

AD Employment s.r.o. - personální agentura

Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Vacková
Mobil: +420 724 392 165
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44146

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!