Administrativa nákupu vozidel Praha

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání – vhodné i pro absolventy.
* Uvítáme komunikativního, pracovitého a zodpovědného kolegu s uživatelskou znalostí MS Excel.

Náplň práce

Budete podporou týmu našich kolegů z Klientského servisu i Výkupu. Vaší agendou bude admin kolem interního, externího a fleetového nákupu, dále se budete starat o klienty ohledně doplácení úvěrů. Pokud se cítíte dobře v administrativních vodách a na svém výkonu i kvalitě práce si dáváte záležet, rádi vás zaškolíme v dalších dovednostech.

Nabízíme

* Nastup možný ihned.
* Jistota práce na hlavní pracovní poměr.
* Pracoviště Praha - Štěrboholy.
* 15 dní v měsíci volna - práce v systému krátký/dlouhý týden.
* Profesní vzdělávání interními školiteli.
* Motivující platové ohodnocení.
* Zázemí stabilní české společnosti.
* Možnost rychlého kariérního růstu.

Praha

30 000 Kč - 45 000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Bankovnictví a finanční služby

Nabídka je zařazena v okrese: Praha

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

AutoESA - Štěrboholy

Kontaktní osoba:
Karolína Toušková_140
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 42292