Milwaukee center HK přijme OZ pro HK a okolí 25-50 tisíc Kč. Hradec Králové

Požadavky

minimální středoškoleské vzdělání, obchodní schopnosti a dovednosti, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost, řidičký průkaz sk.B

Náplň práce

Máte již profesní zkušenosti a hledáte nové profesní výzvy? Pak máte možnost vstoupit do naší firmy Milwaukee center Hradec Králové, stát se členy našeho profesionálního týmu a seznámit se s naší vyjímečnou firemní kulturou. Staňte se obchodním poradce pro oblast Hradece Králové a okolí. Bydliště v tomto kraji výhodou.

Firma Milwaukee center Hradec Králové má zastoupení výrobců vysoce kvalitních produktů určených především profesionálům a zákazníkům ve stavebním průmyslu. Naše firma s již patnáctiletou praxí na českém trhu a stávající klientelou přijme obchodního poradce pro Hradec Králové a okolí. Více informací na www.milwaukeecenter.cz a www.fischereastcenter.cz

Nabízíme

Motem naší firmy jsou zaměstnanci a firemní kultura. Jejich nadšení, důvěra, dále svoboda rozhodování a možnost nabízet velmi kvalitní produkt. Nabízíme široké portfolio odpovědnosti, možnost vysokého výdělku v závislosti na individuálních dosažených výsledcích, služební automobil i k soukromému použití.
Jistota ve stabilní a úspěšné společnosti, důkladné proškolení. Průměrný plat obchodního zástupce 25 – 50 000,- Kč

Hradec Králové

25 - 50 000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní

Nabídka je zařazena v okrese: Hradec Králové

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

fischer EAST center s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kateřina Václavíková
Mobil: 737 215 101
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43126

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!