Obchodně-technický zástupce, až 55 000 Kč Tábor

Požadavky

min. SŠ vzdělání strojního zaměření
schopnost komunikace v NJ nebo AJ (zaškolení v zahraničí, komunikace s mateřskou společností v zahraničí)
zkušenosti s prodejem technického produktu
zájem o hydrauliku
ŘP skupiny B (ochota cestovat)

Náplň práce

Jste technicky založený s obchodními dovednostmi? Máte praxi na obchodně - technické pozici? Láká Vás oblast hydrauliky? Pokud ano, tak jste možná právě Vy vhodným kandidátem.

Vaší náplní práce bude:

přivedení nových projektů do společnosti
akviziční činnost s technickým produktem ve svěřeném regionu
péče o stávající zákazníky
spolupráce s techniky na svěřených projektech

Nabízíme

Benefity:
5 týdnů dovolené
flexibilní pracovní doba
dotované stravenky
služební automobil, mobil, notebook i k soukromému užití
komplexní systém zaškolení v zahraničí
jazykové vzdělávání
roční bonusy
možnost relokačního balíčku

Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Tábor

35000 - 55000 CZK/m

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej

Nabídka je zařazena v okrese: Tábor

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Grafton Recruitment České Budějovice

Kontaktní osoba:

Tel: (+420) 389 502 940
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 42292