Obchodní zástupce pro Jihočeský kraj České Budějovice

Požadavky

Staňte se naším obchodním zástupcem PRÁVĚ TEĎ! U nás nebudete začínat na „zelené louce“, ale dostanete své portfolio zákazníků, o které se budete starat a nadále jej rozšiřovat. Více informací na www.vydelejtesivic.cz

Podstatou činnosti „obchodního zástupce" je pravidelný kontakt se zákazníky v jejich domácnostech za účelem poskytování půjček a výběru splátek.

Hledáme kolegy, kteří by svou pracovní činnost vykonávali v oblasti Č. Budějovic, Hluboké a Č. Krumlova.

Náplň práce

Co bude Vaší pracovní náplní?
* Vlastní podnikání bez finančních investic
* Bez finančního rizika, to neseme my
* Přivýdělek při zaměstnání nebo možnost jako hlavní činnost
* Spolupráce na základě registrace ČNB, kterou zajistíme, zaplatíme
* Požadujeme maturitní zkoušku nebo min.3 roky praxe v oboru

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
* Pravidelnou výplatu provizí
* Zajistíme Vám registraci u ČNB a uhradíme za Vás poplatek 2.000,-Kč
* Žádné vstupní poplatky
* 20-ti % podíl na zisku
* Podporu silné české společnosti
* Poradíme Vám, jak si zajistit dlouhodobý a pravidelný přivýdělek
* Intenzivní profesionální zaškolení zdarma
* Veškeré pracovní i reklamní materiály pro Vás zdarma
* K činnosti vám poskytneme tablet i k soukromému využití

Poznámka

O SPOLEČNOSTI - Společnost Fair Credit Czech, s.r.o., se zabývá poskytováním drobných půjček od 4 000 do 150 000 Kč. Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů. V čele společnosti Fair Credit Czech, s.r.o. stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti financí a obchodu. Naší vizí je být leaderem trhu v poskytování nebankovních půjček.

České Budějovice

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Bankovnictví a finanční služby
Nabídka zaměstnání v oboru Brigády
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej

Nabídka je zařazena v okrese: České Budějovice

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Fair Credit Czech, s.r.o. - pobočka Jihlava

Kontaktní osoba:
Bandouchová Kateřina
Mobil: +420 730 806 722
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44146

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!