Obchodně technický zástupce s AJ Královéhradecko

Požadavky

Domluvíte se anglicky a máte zkušenosti s prodejem technického produktu?
Seznamte se prosím s touto nabídkou.
 - SŠ technické nebo ekonomické nebo obchodní
 - praxe na obdobné pozici
 - technické znalosti z kovovýroby
 - základní orientace ve výkresové dokumentaci
 - aktivní a zodpovědný přístup

Náplň práce

 - vyhledávání nových zákazníků  pro kovovýrobu - tváření, lisování, sváření
 - péče o stávající zákazníky
 - příprava obchodních plánů, zpracování obchodních nabídek
 - spolupráce na přípravě získaných projektů
 - komunikativnost, zodpovědný a aktivní přístup

Nabízíme

 - dlouhodobá perspektiva uplatnění
 - pracoviště s moderními technologiemi
 - PP na dobu neurčitou
 - 5 týdnů řádné dovolené, příspěvky na stravování

Královéhradecko

30 000 - 40 000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v okrese: Hradec Králové

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 42292