Programátor/ka ASP.NET, C#, SQL Královéhradecko

Požadavky

Baví Vás vývoj databázových aplikací v prostředí  ASP.NET, C# a MS SQL?
Jsou Vaší doménou webové aplikace a e-shopy?
Pro perspektivní a stabilní firmu hledáme perspektivního a schopného programátora!
Obsazujeme dvě pozice.

Požadujeme:
znalost jazyku ASP.NET, C#
znalost MS SQL 2012/2014
znalost Javascript, jQuery, AJAX, JSON, HTML5, CSS3
znalost XSLT a XPath výhodou, ne však podmínkou
schopnost týmově pracovat
Výhodou je zkušenost s programováním webových aplikací nebo e-shopů.

Náplň práce

Vývoj webových aplikací, e-shopů a dalších funkcionalit.
Práce na vývoji moderních SW projektů v oblasti e-commerce, která není rutinní.
Vývoj s podporou zkušených kolegů.

Nabízíme

zázemí stabilní a prosperující firmy
velmi motivující finanční ohodnocení
možnost osobního a odborného růstu, neustálé prohlubování znalostí
zaměstnanecké výhody - spousta netradičních benefitů
příležitost pro zkušené i juniorní motivované vývojáře
propracovaný vzdělávací systém  s vysokou míru seberealizace

Královéhradecko

35 000 až 50 000 Kč + roční bonusy

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Informační technologie

Nabídka je zařazena v okrese: Hradec Králové

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!