Vývojář webových aplikací Hradec Králové

Požadavky

Programujete v ASP/NET nebo v C# ?Baví Vás vývoj webových aplikací?Rád pracujete na zajímavých projektech - například moderním CRM?
Máme pro Vás nabídku!
- SŠ vzdělání s maturitou,
- znalost práce s JSON / XML, vývoj v C# / .NET / .NET Core,
- výhodou je znalost vývoje v ASP.NET / MVC, znalost WebAPI, REST nebo Web Services, Entity Framework, LINQ to SQL, znalost MS SQL (T-SQL)
- výhodou zkušenost s tvorbou webových stránek, webových aplikací

Náplň práce

- vývoj WEBových aplikací, především vlastního moderního CRM systému,
- využití znalostí jQuery, AJAX, SVN / GIT, znalostí práce s JSON / XML,
- vývoj v C# / .NET / .NET Core,
- dále vývoj v ASP.NET / MVC, WebAPI, REST nebo Web Services, Entity Framework, LINQ to SQL, MS SQL (T-SQL)

Nabízíme

 Nabízíme:
- zajímavou, kreativní práci na projektech nadnárodní společnosti se zaměřením na informační systémy
-  vývoj WEBových aplikací, především vlastního CRM systému
- práce na zajímavých projektech s využitím nejmodernějších technologií
- motivující finanční ohodnocení, bonusy, prémie
- firemní benefity - flexibilní pracovní doba, stravování, vzdělávací kurzy a odborný rozvoj
- nástup ihned, dohodou

Hradec Králové

30.000 - 45.000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Informační technologie

Nabídka je zařazena v okrese: Hradec Králové

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!