Vývojář (oblast ERP systémy) Královéhradecko

Požadavky

Baví Vás vývoj databázových aplikací, modulů ERP systémů?
Nabízíme Vám práci na špičkových systémech mezinárodní úrovně.

- VŠ/SŠ
- praxe ve vývoji klient/server softwarových aplikací pro řízení podniků
- znalost programovacího jazyka SQL a objektových programovacích nástrojů
- znalost databáze Oracle a jazyka C# je výhodou
- znalost vývojového prostředí Delphi výhodou
- znalost PC prostředí (MS Windows, MS Office,…)
- aktivní/pasivní znalost angličtiny
- řidičský průkaz skup. B je výhodou
- ochota se dále vzdělávat

Náplň práce

Vývoj programových úprav, komunikace s uživateli, údržba produktu a zabezpečování podpory uživatelů.

Nabízíme

Týmová práce v malém dynamickém kolektivu, práce se špičkovými vývojovými nástroji, průběžné školení a odborný růst.
Nabídka benefitů:
služební počítač
motivující platové ohodnocení
možnost využívat home office
5 týdnů dovolené
služební telefon
služební auto
finanční příspěvek na soukromé pojištění
finanční příspěvek na kurzy angličtiny
finanční příspěvek odborné kurzy
možnost bezúročné půjčky na řešení bytových potřeb zaměstnance
příspěvek na aktivitu, ve které se angažují děti zaměstnance

Královéhradecko

30000 až 40000 Kč, dle dohody a zkušeností

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Informační technologie

Nabídka je zařazena v okrese: Hradec Králové

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!