Pracovník podatelny OZP - Hradec Králové

Požadavky

Znalost práce s poštou, poštovním provozem (zpracování odchozí a příchozí korespondence).
Práce s PC (pouze základní znalost).
Ochota používat služební vůz na vyzvedávání zásilek.
Vzdělání - základní.
Jazyky - čeština
Plat 100-120 kč/hod.
Benefity: bonusy /prémie , stravenky
Vhodné i pro OZP - s docházením do firmy.

Příjemné vystupování .
Pečlivost.
Zodpovědnost za svěřené úkoly.
Čistý výpis z rejstříku trestů.

Nástup - ihned.

Náplň práce

Zpracování listovních zásilek od klientů, třídění dle PSČ, razítkování, počítání, frankování atp.
Zadávání počtu zásilek do počítače, jednoduchá administrativa, práce v kanceláři.
Vyzvednutí zásilek od klientů služebním automobilem, stálé trasy a časy.

Nabízíme

Tato pozice je především vymezena pro tělesně postižené osoby v invalidním důchodu.
Práce na zkr. úvazek - 20 hod./týden.
Pracovní smlouva na dobu určitou s prodloužením v případě oboustranné spokojenosti.
Měsíční plat: 9600 Kč + stravenky v hodnotě 85,-Kč nebo možnost využití levných neomezených tarifů mobilního operátora i pro rodinné příslušníky.
V případě zájmu uchazeče je možnost pracovat také v režimu krátký/dlouhý týden.
Služební automobil i s možností využití k soukromým účelům.
Příjemný pracovní kolektiv a stálé stabilní pracovní prostředí.

Poznámka

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o. je ryze česká dynamicky se rozvíjející společnost se sídlem v Praze, působící na trhu od r. 1992 a to především v oblasti zpracování listovních zásilek, dokumentů a balíků.

Hradec Králové

9600

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa

Nabídka je zařazena v okrese: Hradec Králové

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.

Kontaktní osoba:
Anna Hrabánková
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43126

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!