Produktový specialista (od 33.000 Kč) Brno-město

Požadavky

* SŠ/VŠ strojní/jiný technický obor
* zkušenosti se zpracováním zakázek
* dobrou orientaci v technické-výkresové dokumentaci
* samostatnost, aktivní přístup ke svěřeným úkolům
* AJ na komunikativní úrovni podmínkou

Náplň práce

* aktivní komunikace se zákazníky od počátku poptání zakázky
* zpracování smlouvy na míru včetně kalkulace a zpracování cenové nabídky
* komunikace s oddělením konstrukce a výroby ohledně technických parametrů
* výběr vhodných subdodavatelů pro výrobu a dohled nad správnou realizací
* komunikace se zahraničními zákazníky - po telefonu, emailem i osobně

Nabízíme

Máte strojní vzdělání, výborné komunikační schopnosti a domluvíte se bez problémů anglicky? Vyznáte se dobře ve strojírenských technologiích a umíte se dobře zorientovat v technické dokumentaci? Pro menší avšak stabilní strojírenskou společnost působící také ve světě hledáme samostatné kandidáty pro oblast zpracování zakázek ve strojírenství.

* 13. plat
* 25 dní dovolené
* stravenky
* odměny
* stabilní společnost
* příjemný kolektiv
* místo výkonu práce: Brno-město

Brno-město

33000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti

Nabídka je zařazena v okrese: Brno

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martina Mašková
Tel: +420 721 975 563
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43497

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!