Řezník/řeznice Pardubice

Požadavky

- praxi nebo vyučení v oboru
- pozitivní přístup ke svému povolání

Náplň práce

- příprava na bourání (bedny, háky, stromečky na maso apod.)
- dále bourání vepřových půlek a hovězího masa, které se dále budete zpracovávat na sekanou a špekáčky, ale i různé speciality třeba jehněčí klobásy. Celý sortiment je vám k dispozici během pracovní doby, třeba na svačinu.

Nabízíme

- fixní mzda 19 200 Kč
- smlouva na dobu neurčitou
- 13. plat před Vánoci
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 75 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýhodněné volání T - mobile (až 6 SIM karet pro rodinné příslušníky)
- sleva na nákup oděvů, textilu a domácích potřeb
- sleva na pobyty od Čedoku a Eximtours

Poznámka

Napište mi na emailovou adresu: Nikola.Jarkovska@adecco.com nebo můžete zavolat na tel.: 732 915 789. Těšíme se na Vaše životopisy.

Pardubice

19200-22000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Chemie a potravinářství

Nabídka je zařazena v okrese: Pardubice

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Adecco Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Nikola Jarkovská
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!