Projektový manažer pro realizaci požárně bezpečnostních zařízení

Požadavky

• Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (např. stavebnictví – TZB, bezpečnostní inženýrství)
• Ochota cestovat (zahraniční služební cesty)
• Znalost základů práce v programu AutoCad
• Znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni

Výhodou je znalost:
• Ruského jazyka
• Požárně-bezpečnostních zařízení
• Požárně-bezpečnostních řešení staveb
• SprinkCad, Autosprink (hydraulické výpočty)

Náplň práce

• Příprava projektů požárně bezpečnostních zařízení pro průmyslové objekty a dohled nad jejich realizací
• Komunikace s dodavateli protipožárních systémů
• Konzultační činnost v oblasti požárně bezpečnostních rizik (budovy, zařízení)

Nabízíme

• Zajímavá práce v dynamickém prostředí nadnárodní společnosti
• Zaměstnání v profesionálním kolektivu s velkou mírou samostatnosti
• Spolupráce na zahraničních projektech přímo v místě realizace
• Motivující finanční ohodnocení, bonusový systém
• Náborový příspěvek pro nové zaměstnance 10 000 Kč
• Podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
• Možnost zdokonalování jazyků v rámci placených kurzů, příležitost využívat je v praxi
• Další zaměstnanecké benefity (závodní stravování, zdravotní dovolená, slevy na naše výrobky)
• Možnost získat startovací ubytování

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Management

Nabídka je zařazena v okrese: Jihlava

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

HOFMANN WIZARD s.r.o., pobočka BRNO

Kontaktní osoba:
Andrea Badová
Tel: 724 396 359
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 44098

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!