Vedoucí prodeje Möbelix Zlín

Požadavky

- předchozí zkušenosti z oblasti prodeje (nejlépe obdobného sortimentu)
- energickou a komunikativní osobnost, teamového hráče
- předchozí zkušenosti s vedením kolektivu (5 zaměstnanců)
- spolehlivost
- zodpovědnost
- organizační dovednosti
- obchodní myšlení
- časovou flexibilitu – práce i o víkendech
- znalost NJ výhodou
- ochotu cestovat

Vedoucí oddělení v prodeji je především aktivním prodejcem, ale je mu navíc svěřena zodpovědnost za jeho tým, plnění stanovených cílů a celkový chod svěřeného oddělení.

Náplň práce

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání s jistotou dobrého výdělku? Pak je naše nabídka určena právě pro Vás!

Náplň práce:

- péče o chod oddělení
- komunikace se zákazníky (aktivní prodej)
- úprava prezentace zboží
- kontrola stavu zásob
- rozličné administrativní úkony

Nabízíme

- firemní benefity
- provizi z osobního obratu
- důkladné zaškolení
- možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
- zázemí stabilní společnosti
- práci v příjemném kolektivu

Zlín

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní

Nabídka je zařazena v okrese: Zlín

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

REAL JOB s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavel Jorpalidis
Mobil: +420778070274
Tel: +420778070274
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43125

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!