Účetní Měšice u Prahy

Požadavky

- SŠ vzdělání ekonomického směru
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici ideálně v oblasti logistiky
- velmi dobrá znalost účetních a daňových zákonů
- proaktivní přístup, samostatné řešení svěřených zodpovědností
- systematičnost, pečlivost, svědomitost
- ochota učit se novým věcem
- komunikativní znalost AJ (slovem i písmem)
- dobrá uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

- účtování faktur přijatých, interních dokladů, banky, pokladny
- evidence a kontrola formálních náležitostí účetních dokladů
- evidence a účtování hmotného majetku
- kontrola a spolupráce při sestavování měsíčních výkazů DPH
- spolupráce při zpracování účetních závěrkových prací
- zpracování statistických hlášení
- příprava podkladů pro reporting
- kontrola saldokont, párování saldokontních účtů
- spolupráce s auditory a daňovými poradci
- obsluha elektronického bankovnictví

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí stabilní a dynamické společnosti
- vysoce moderní a atraktivní pracovní prostředí
- zajímavou a samostatnou práci
- motivující platové ohodnocení
- možnost seberealizace a osobního růstu
- týden dovolené navíc
- stravenky
- nástup možný ihned

Měšice u Prahy

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Bankovnictví a finanční služby
Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Střední Čechy
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 36834