Specialista rozvoje obchodu Ústí nad Orlicí

Požadavky

* SŠ/VŠ technického zaměření
* Praxi v oblasti technického prodeje
* Velmi dobrou znalost anglického jazyka
* Flexibilitu a silnou orientaci na výsledek

Náplň práce

* Jednání s klíčovými zákazníky
* Příprava prodejních plánů
* Tvorba prodejních prezentací
* Školení obchodníků a komunikace v anglickém jazyce

Nabízíme

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického směru a zkušenosti s obchodem v oblasti průmyslové automatizace? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a máte vynikající vyjednávací schopnosti? Chcete jednat s klíčovými zákazníky a zvyšovat podíl na trhu?
Zašlete nám Váš životopis.
Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Ústí nad Orlicí, hledá do svých řad kandidáta na pozici SPECIALISTA ROZVOJE OBCHODU.

* Jazykové kurzy
* Občerstvení na pracovišti
* Volnou pracovní dobu
* Zahraniční pracovní cesty

* Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Pardubice
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40865