Mzdová účetní Hradec Králové

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost mzdové problematiky, zákoníku práce a souvisejících předpisů
- Znalost práce v MS Office (Excel, Outlook)
- Praxe v oboru

Náplň práce

- Kontrola a evidence podkladů ke zpracování mezd
- Příprava podkladů pro měsíční prémie výrobního personálu
- Provádění srážek ze mzdy zaměstnanců na základě výkonu rozhodnutí
- Evidence a kontrola podkladů ke zpracování mezd externích zaměstnanců agenturám práce
- Provádění výpočtu mezd, odvodů ze mzdy
- Archivace veškerých dokladů mzdového účetnictví
- Vypracování potvrzení zaměstnanců dle jejich požadavků

Nabízíme

- odpovídající platové ohodnocení
- roční prémie a bonusy
- flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- výhodné zaměstnanecké benefity
- nástup možný ihned

Hradec Králové

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika
Nabídka zaměstnání v oboru Personalistika a lidské zdroje

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Hradec Králové
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40865