Manažerský/á účetní s AJ Královéhradecko

Požadavky

Hledáme proaktivní uchazeče se zkušeností z oblasti účetnictví, controllingu!
Vyjímečná nabídka!
 - VŠ ekonomického směru
 - zkušenosti z oblasti účetnictví nebo controllingu
 - analytické a organizační schopnosti
 - pečlivost a proaktivní osobnost
 - pokročilá zanlost AJ slovem i písmem
 - řidičský průkaz B

Náplň práce

 - kalkulace, změny, analýzy v standard costech, týdenní Sales report
 - účtování o zásobách a opravných položkách
 - příprava a dohled na fyzickou inventuru skladů
 - příprava a analýza ostatních nákladových reportů
 - Ad hoc analýzy dle požadavků
 - další analýzy dle potře společnosti a nadřízeného
 - spolupráce s vedoucím finančního oddělení

Nabízíme

- práci v nadnárodní společnosti
 - možnost osobního růstu
 - další odborné vzdělávání
 - výuka cizích jazyků
 - závodní stravování, příspěvek na kulturu a sport
 - 13. plat, 5 týdnů dovolené
 - nástup možný ihned, dohodou

Královéhradecko

30 000 - 35 000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Hradec Králové
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40865