Junior credit controller Královéhradecko

Požadavky

Máte ekoniomické vzdělání a komunikujete v AJ?
Pak hledáme právě Vás!
 - VŠ, SŠ ekonomické
 - AJ pokročilá na komunikační úrovni
 - znalost základních ekonomických a účetních pojmů a operací
 - dobrá znalost práce na PC

Náplň práce

 - zodpovědnost za nastavováníobchodních limitů
 - komunikace s kolegy v rámci divize ( anglicky hovořící mezinárodní týmy)
 - kontrola pohledávek v rámci daného regionu
 - zodpovědnost za správu pohledávek, spolupráce s právníky
 - reporting
 - zodpovědnost, přesnost, aktivní přístup

Nabízíme

 - práci v nadnárodní společnosti
 - možnost osobního růstu
 - další odborné vzdělávání
 - výuka cizích jazyků
 - závodní stravování, příspěvek na kulturu a sport
 - 13. plat, 5 týdnů dovolené

Královéhradecko

25 000 - 30 000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Hradec Králové
Nabídka zaměstnání v regionu Pardubice
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40865