Hlavní účetní/TAR

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Min. 3 roky praxe v oboru (automotive výhodou)
- Znalost AJ na komunikativní úrovni (B2), NJ výhodou
- Znalost programu SAP
- Znalosti zákonů o DPH a DPPO
- Znalosti práce na PC (MS Office, SAP)
- Řidičské oprávnění sk. B
- Zodpovědnost, přesnost a pečlivost

Náplň práce

- Odpovědnost za provádění finančního a majetkového účtování v SAP
- Provádění měsíčních, čtvrtletních uzávěrek, ročních bilancí
- Účtování cestovních nákladů
- Odpovědnost za interní účtování ve skupině
- Odpovědnost za nevyrovnané bilance, nevyrovnané účty
- Odpovědnost za platby
- Zpracování DPH a DPPO
- Podpora během ročního auditu
- Podpora v oddělení Controllingu
- Zpracování statistik a reportů

Nabízíme

- Zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
- Zaškolení
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Firemní benefity: 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, firemní dotované stravování, příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění, příspěvky na dětskou rekreaci, společenské a sportovní akce atd.
- Možnosti dalšího profesního růstu a vzdělávání (např. jazykové kurzy, školení)

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Mladá Boleslav

Poznámka

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis v ČJ na:kariera03@karierasro.cz a uveďte značku 25477/HÚ/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Bankovnictví a finanční služby
Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika
Nabídka zaměstnání v oboru Management

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Střední Čechy
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 35610