Hledáme muže pro Fehrer- Liberec - 22.500,-Kč + ubytování

Požadavky

- zodpovědnost k práci a docházce
- manuální zručnost
- ochotu pracovat ve dvou a třísměnném provozu
- fyzickou zdatnost

Náplň práce

Výroba loketních opěrek a středových konzolí do automobilového průmyslu.
- stabilní práce pro MUŽE
- montáž loketních opěrek
- potahovaní látkou / koženkou jednotlivé díly
- šroubování aku šroubovákem
- manipulace s nastřelovací pistolí

Nabízíme

- mzdové ohodnocení 19.000,–Kč základní mzda po 3. m. 22.500,-Kč základní mzda
- mimořádný nástupní bonus 3.000,–Kč
- přispějeme vám na 1 teplý oběd denně
- rádi vám pomůžeme s poskytnutím levného ubytování '' i pro liberecké ''
- výplatní termín 15. dne v měsíci
- možnost záloh pravidelných záloh po odpracování 5 dní
- garantovaný přestup do kmenového stavu = již po 6-ti měsících
- možnost přesčasů
- práci s „kamarádem“ – směna Vám bude rychleji utíkat, a ještě si přivyděláš za
doporučení
- výhodné ubytování - zaplatíme vám 2.500,-Kč /měs. při splnění měsíčního fondu

Poznámka

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: +420 774 000 628 nebo navštivte naší pobočku na adrese: EDYMAX - Sokolovské náměstí 259/19 Liberec.

Liberec

22500

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Liberec
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 39648