Financial Controller - junior okres Hradec Králové

Požadavky

Pracovní nabídka
Chcete se uplatnit v oblasti financí?
Ovládáte anglický jazyk?
Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici:

Financial Controller - junior

Požadavky:

* VŠ vzdělání ekonomického směru

* zkušenosti v controllingu nebo jiném ekonomickém oddělení jsou velkou výhodou

* aktivní znalost anglického jazyka

* znalost financial statements a principů účetnictví

* pokročilá znalost Excelu

* řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

* příprava budgetu

* tvorba finančních analýz

* review/rekonciliace měsíčních výsledků

* reporting v souladu s postupy a termíny

* zpracování ad hoc analýz, vyhodnocování odchylek

* příprava měsíčních reportů

Nabízíme:

* odpovídající finanční ohodnocení

* široká škála firemních benefitů

* pracovní pozici ve stabilní společnosti

* nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu zaslat email, tel. 725 562 671

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

okres Hradec Králové

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Bankovnictví a finanční služby
Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Hradec Králové
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40865