Mistr v obrobně Brno

Požadavky

SŠ nebo VŠ strojírenského zaměření, znalost výkresové dokumentace a technologických postupů, nutná praxe min. 5 let, komunikativnost, ochota učit se novým věcem

Náplň práce

řízení výroby v obrobně (15-20 zam.), řízení výroby na soustruzích, CNC strojích, kooperace

Nabízíme

5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování v areálu firmy, práce v české firmě se stoletou tradicí, nástup možný ihned

Poznámka

bližší informace - Ing.Dvořáček - výrobní ředitel, mobil 739 631 421, e-mail: dvoracek@embrno.cz

Brno

do 40 000 měsíčně

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Management
Nabídka zaměstnání v oboru Řemeslo a umění
Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Brno
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 36834