Chovatelé a ošetřovatelé prasat Ošetřovatel/ka prasnic Makov

Náplň práce

Požadovaná profese: ošetřovatel prasnic
Pracovní náplň: ošetřování a práce se zvířaty, Pracovní doba: 6:00 -14:00 a dle dohody
Požadujeme: praxe vítána, životopis, bydliště v okolí Litomyšle
Nabízíme: zajištění stravy, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění,bezúročnou půjčku z FKSP

Makov

20000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Zemědělství, lesnictví a ekologie

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Pardubice

Název firmy

Drupork Svitavy, a. s.

Kontaktní osoba:
Jana Pokorná, účetní
Tel: +420 461 540 611
E-mail: zaslat email s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Volná pracovní místa: 41275