Nákupčí [doba neurčitá] Chomutov

Požadavky

- SŠ vzdělání – technické zaměření výhodou
- Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
- Orientace v nákupních procesech
- Komunikativní znalost AJ – denní využití
- Znalost práce na PC
- Flexibilita
- Ochota učit se novým věcem
- Řidičský průkaz sk.B

Náplň práce

- Zabezpečování plynulého zásobování vstupního materiálu pro výrobu
- Zajištění včasné dodávky speciálních komponentů
- Komunikace s externími dodavateli
- Kontrola faktur za dodané zboží
- Odpovědnost za přesnost dat v systému

Nabízíme

- Stravenky
- Bonusy/prémie za čtvrtletí
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Dovolená 5 týdnů
- Pružná pracovní doba
- Vzdělávací kurzy
V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na most@jpoint.cz, nebo nás
navštivte na adrese Mikoláše Alše 2098/6, 434 01 Most. Tel: 478 470 477.
Přehled všech volných pozic naleznete na www.jpoint.cz

Chomutov

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika
Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Střední Čechy
Nabídka zaměstnání v regionu Ústí nad Labem
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41275