Strojní konstruktér - design strojů (28.000 - 40.000 Kč)

Požadavky

* SŠ/VŠ strojní
* zkušenosti s 3D konstrukčním programem
* technická zdatnost a chuť se i nadále vzdělávat
* samostatnost, zodpovědnost a pozitivní přístup ke strojírenství
* AJ/NJ alespoň na mírně pokročilé úrovni

Náplň práce

* tvorba 3D sestav konkrétních strojních sestav
*rozkreslování jednotlivých částí strojů a podílení se na změnových řízeních
* tvorba kusovníků pro nové typy strojů a příprava příslušné technické dokumentace
* spolupráce s kolegy v konstrukci i dalšími odděleními společnosti
* komunikace také s mateřskou společnosti v zahraničí - zpočátku pouze psanou formou

Nabízíme

Mezinárodní perspektivní společnost zabývající se vývojem strojů do celého světa hleda do svého týmu zralých a přátelských konstruktérů novou posilu, která má chuť do práce, baví ho/ji obor strojírenství a má chuť se i nadále vzdělávat a zkoumat nová pole působnosti. Třeba jste to právě Vy, kdo skvěle zapadne do príma kolektivu.

* pružná pracovní doba
* odpovídající mzdové ohodnocení
* navyšování mezd každý rok
* až 25 dní dovolené
* příjemný pracovní kolektiv
* perspektivní zaměstnavatel

28000 - 40000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Olomouc
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40845