Specialista nákupu pro novou divizi (25.000 - 35.000 Kč)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
* prokazatelné zkušenosti na pozici Nákupčí
* zkušenosti s výběrem dodavatelů, vyjednáváním podmínek a jejich hodnocením
* zkušenosti s rozjížděním nových projektů
* silné organizační a komunikační dovednosti
* AJ/NJ na komunikační úrovni podmínkou

Náplň práce

* tvorba porftolia dodavatelů pro nevýrobní materiál - obalové materiály, leasing, pojišťění, VZV technologie, apod.
* tvorba funkčního systému nového oddělení nástupu
* aktivní oslovování dodavatelů, hodnocení jejich nabídek a uzavírání smluv
* spolupráce s dalšími odděleními společnosti a aktivní řešení vzniklých poptávek
* zpracování krátkodobých i dlouhodobých zakázek a poptávek

Nabízíme

Hledáme vhodného kandidáta pro výrobní společnost do oddělení nákupu průmyslové společnosti, který bude mít na starost rozjíždění nové divize. Pokud máte zkušenosti v oblasti nákupu, nebojíte se nových výzev a máte silné vyjednávací schopnosti, pak jste ta pravá osoba, kterou hledáme. Dejte nám o sobě vědět! Hledáme vhodné kandidáty na pozici "Specialista nákupu".

* odpovídající mzdové ohodnocení
* roční a výkonnostní odměny
* až 25 dní dovolené
* hrazené jazykové kurzy
* možnost kariérního růstu
* závodní stravování
* zázemí stabilní společnosti
* příjemný pracovní kolektiv

25000 - 35000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Bankovnictví a finanční služby
Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Olomouc
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40845