Obsluha CNC ohraňovacího lisu (22.000 - 30.000 Kč) okres Přerov; okres Olomouc; okres Uničov

Požadavky

* min ukončené SOU vzdělání
* zkušenost s CNC ohraňovacím lisem
* schopnost orientace v technické dokumentaci
* ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
* ochotu zaučit se v nové výrobě

Náplň práce

* seřizování a obsluha přiděleného CNC ohraňovacího lisu
* práce s výkresovou dokumentací
* práce na zakázkové i sériové výrobě
* během zkušební doby - zaškolování pro konkrétní druh výroby
* práce ve vícesměnném režimu

Nabízíme

Máte zkušenosti ve výrobě a na CNC ohraňovacím stroji? Umíte číst ve výkresové dokumentaci a jste ochotní pracovat ve vícesměnném režimu? Nabízíme Vám možnost pracovat pro mezinárodní stabilní společnost, kde si se všemi benefity a bonusy můžete přijít na velmi pěkné peníze. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

* 25 dní dovolené
* odměny
* stabilizační bonusy
* možnost odborného vzdělávání
* jazykové kurzy
* příspěvek na dojíždění
* stabilního zaměstnavatele
* místo výkonu práce: okres Přerov; okres Olomouc; okres Uničov

okres Přerov; okres Olomouc; okres Uničov

22000 - 30000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Olomouc
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 17131