Strojní konstruktér v 3D (28.000 - 38.000 Kč)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání strojní
* praxe v tvorbě 3D konstrukce min 1 rok
* komunikativní znalost AJ na středně pokročilé úrovni
* technické myšlení, proaktivní přístup k práci a samostatnost

Náplň práce

* tvorba 3D výkresů daných výrobků a jejich součástí
* zpracování poptávek z hlediska dané technologie a dalších potřebných parametrů
* zajištění fyzické výroby nástrojů a přípravků
* úzká spolupráce a komunikace s výrobou
* aktivní účast na převodech výrob
* aktivní komunikace se zahraničními kolegy a podílení se na vývoji nových produktů

Nabízíme

Baví Vás tvorba výkresů v 3D programech a chcete využít svoje jazykové znalosti? Máte zájem pracovat v příjemném pracovním kolektivu specialistů, kde můžete uplatnit svoje zkušenosti? Chcete se dále rozvíjet a mít možnost komunikovat s odborníky i v zahraničí? Pak je tato nabídka přímo pro Vás!

* 13. plat
* 25 dní dovolené
* jazykové vzdělávání a další odborné kurzy
* profesní růst
* příspěvek na penzijní pojištění
* závodní stravování
* plně hrazené služební cesty

28000 - 38000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Brno
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40845