Dělník pro nepřetržitý provoz (18.000 - 25.000 Kč)

Požadavky

* SOU vzdělání
* manuální zručnost
* ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodin - 5 dní práce - 5 dní volno)
* zodpovědný přístup k práci
* dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík

Náplň práce

* práce ve výrobě na přiděleném oddělení - společnost vše zaučí
* seřízení a obsluha přidělených strojů a linek
* výroba kabelů a izolovaných vodičů
* spolupráce s kvalitou a výrobou
* občas práce také s technickou dokumentací

Nabízíme

Hledáte práci, kde Vás vše zaučí a budete tam moci pracovat klidně až do důchodu? Jste zodpovědní a manuálně zrrční? Nabízíme práci, kde dostanete týden dovolené navíc, prémie, dotované stravování? Hledáme vhodné kandidáty do výroby.

* 25 dní dovolené
* bonusy a prémie
* příplatky za práci o víkendech a za noční směny
* závodní stravování/stravenky
* příspěvek na penzijní připojištění
* odborná školení a možnost kariérního růstu

18000 - 25000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Elektrotechnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40845