VZV W1 Řidič (20.000 - 25.000 Kč)

Požadavky

* min. SOU vzdělání
* platný průkaz VZV pro W1
* dobrý zdravotní stav
* manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci
* ŘP sk. B

Náplň práce

* řízení, obsluha a údržba svěřených VZV
* manipulace a doprava materiálu po výrobních halách
* převoz hotových výrobků mezi sklady
* komunikace s oddělením výroby a logistiky

Nabízíme

Máte VZV platný průkaz? Hledáte stabilního zaměstnavatele a pohodovou práci? Hledáme loajální zaměstnance pro stabilní výrobní společnost na pozici Řidič VZV.

* 25 dní dovolené
* bonusy a prémie
* příplatky za práci o víkendech
* závodní stravování/stravenky
* příspěvek na penzijní připojištění
* odborná školení a možnost kariérního růstu

20000 - 25000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40845