Dispečer MKD - Vysoké Mýto

Požadavky

Naším klientem je úspěšná dopravní společnost. Společnost provozuje silniční a nákladní dopravu v ČR a Evropě. Pro pobočku v okrese Ústí nad Orlicí hledá vhodného kandidáta/tku na výše uvedenou pracovní pozici.
- SŠ/ VŠ vzdělání
- Praxe na pozici dispečer či disponent podmínkou
- Znalost minimálně jednoho světového jazyka podmínkou
- Výborná znalost práce na PC - MS Office
- Aktivní přístup k plnění pracovních povinností
- Samostatnost, odpovědnost, flexibilita
- Odolnost vůči stresu

Náplň práce

Efektivní plánování tras kamionů
Koordinace nakládek a vykládek
Komunikace s dopravci i obchodními partnery
Spolupráce s kolegy v oddělení

Nabízíme

Zázemí velké stabilní společnosti
Dobré platové podmínky
Moderní pracovní prostředí
Sociální výhody a benefity

Vysoké Mýto

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Pardubice
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40845