Mistr servisu osobních a dodávkových vozů České Budějovice

Požadavky

Pro našeho významného klienta, dealera vozů prémiové značky v Jihočeském kraji, hledáme kandidáta na pozici:

Mistr servisu osobních a dodávkových vozů
• vyučení v oboru + praxi alespoň 2 roky v oboru
• řidičský průkaz sk. B, další skupiny výhodou
• přirozenou autoritu, samostatnost, rozhodnost a spolehlivost
• zkušenost s řízením kolektivu zaměstnanců
• manuální zručnost
• časovou flexibilitu, ochotu učit se
• loajalitu vůči zaměstnavateli

Náplň práce

• vedení týmu zhruba 10 lidí – kontrola plnění přidělených úkolů, hodnocení a motivace pracovníků
• řízení zakázek v požadovaném termínu a kvalitě
• zodpovědnost za plnění plánů
• zodpovědnost za kontrolu a stav zařízení
• dohled nad dodržování bezpečnosti práce a pořádkem na pracovišti
• spolupráce s dalšími úseky ve společnosti
• dokumentace provedených prací

Nabízíme

• motivační finanční ohodnocení + prémiovou složku mzdy dle dosažených výsledků
• zajímavou a různorodou práci s využitím kvalitního technického zázemí
• práci s nejmodernější automobilovou technikou
• zázemí stabilní velké společnosti s dvacetiletou historii na jihočeském trhu
• systém zaměstnaneckých benefitů
• osobní automobil, mobilní telefon a notebook
• odborné vzdělávání
• možnost kariérního růstu

České Budějovice

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu České Budějovice
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40845