Nehledáme jen obchodníka, hledáme partnera pro naše klienty! Plzeň

Požadavky

chceme do týmu někoho, kdo:
- bere obchod jako výzvu a hru
- chce se vzdělávat a posouvat své možnosti
- hledá řešení a chce, aby se ostatním dařilo
- nebojí se komunikace s lidmi (i telefonické)

Náplň práce

- každodenní komunikace s klienty (majiteli a řediteli firem na českém trhu) a jejich aktivní oslovování
- pečlivé zjišťování potřeb klientů
- hledání nejvhodnějšího řešení pro zlepšení situace/stavu klientovi firmy
- uzavírání obchodů s klienty tak, abychom budovali dlouhodobé vztahy

Nabízíme

- zaškolení a pravidelné vzdělávání
- možnost kariérního růstu (konzultant, lektor)
- příjemné zázemí, podporu a tým, který táhne za jeden provaz
- odměňování podle Vašich výsledků - u nás není strop!

Poznámka

Nehledáme jen obchodníka, hledáme někoho, kdo nám pomůže posunout naše klienty výše!

Plzeň

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Vzdělávání, věda a vývoj

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40845