Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch Hradec Králové

Požadavky

Máte vzdělání v oboru TZB? Umíte číst technické výkresy? Hledáme rozpočtáře/rozpočtářku:

- VŠ/SŠ se zaměřením na TZB
- praxe ve tvorbě rozpočtů a cenových nabídek (TZB mimo měření a regulace) vítána
- ochota učit se
- schopnost čtení technických výkresů
- vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, loajalita k zaměstnavateli, komunikační dovednosti

Náplň práce

- samostatná tvorba rozpočtů a cenových nabídek (TZB mimo měření a regulace)
- kontrola zaslané projektové dokumentace (podklad pro rozpočet), vytváří výkazy výměr
- kompletace cenových nabídek a dokladů
- komunikace s dodavateli a subdodavateli a zákazníky
- vystavování objednávek
- spolupráce s projekčním oddělením v rámci výběrového řízení

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě
- odborný růst
- pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny na dobu neurčitou
- zaměstnanecké benefity
- podpora dalšího vzdělávání
- flexibilní pracovní doba

Hradec Králové

15 000 - 20 000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika
Nabídka zaměstnání v oboru Stavebnictví a reality
Nabídka zaměstnání v oboru Elektrotechnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Hradec Králové
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40865